WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Gebze Logo Tasarım

Gebze Logo Tasarım

Gebze'de Logo Tasarım

Logolar son dönemde firmaların görünen yüzü olmakla birlikte potansiyel müşterilerinizin almak istediği hizmetle ilgili tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca insanların büyük kısmının görsel hafızası sözel hafızasına oranla daha iyi çalışmaktadır bu yüzden logo çok iyi bir anımsatıcı ve tanıtıcı olmaktadır. Çünkü logolar tasarlanırken kamu bilinç altına etki edecek yöntemler kullanılmaktadır. Gebze'de logo tasarım alanında hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız sizler için en iyi görünümü sunarak gülümseten sonuçlar vermeyi ilke edinmiştir. Sizde firmanıza kurumsal bir görünüş ve kimlik kazandırmak ve bunu profesyonel aynı zamanda alanında uzman çalışanlar yapsın istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizi ve internet sitemizi kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız koordineli ve planlı çalışmalar sürdürerek sıradanlıktan uzak etkileyici çözümler sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Gebze/Kocaeli bölgesinde olan firmamız konumunuz neresi olursa olsun logo tasarım işlerinizi her daim özenle yapmakta ve her aşamayı sizinle paylaşmaktadır. Sizde firmanızın yaptığı iş kadar kaliteli görünmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Logonuzu Nasıl Tasarlıyoruz
                      

 Logo tasarımı konusunda bizimle iletişime geçmenizin ardından ayrı alanlarda uzman ekip arkadaşlarımız logonuz hakkında özel isteklerinizi öğrenerek sizin için çalışmalarına başlıyor. Firmanız ve hizmet sürdürdüğünüz alan ele alınarak size en uygun şekiller, renk ve renk tonları kullanılarak hazırlanan önerileri sunuyor siz tercihinizi yaptıktan sonra ya da tercihiniz üzerinde yapmak istediğiniz değişiklikler uygulanarak logonuz son haline getirilip tekrar beğeninize sunuluyor. Son onayınız alındıktan sonra ekibimiz çalışmalarını son haline getirerek çeşitli alan ve yüzeylerde kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü halde farklı boyutlarda isimli isimsiz, arka planlı, arka plansız logo hazırlanarak dosyalarınız size teslim edilmektedir. Sizde sıradanlıktan uzaklaşıp kurumsal bir görünüme kavuşmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Biz Kimiz

Kocaeli Gebze bölgesinde yer alan firmamızda çalışan her biri kendi alanında uzman ekip arkadaşlarımız, son teknoloji ürün ve sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız son teknoloji ürünler ile her zaman üstün kalitede ürünler sunmaktayız. Web sitemiz webdesk.com.tr'yi ziyaret ederek ya da 0850 302 9495 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir, verdiğimiz hizmet hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00