WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Web Tasarım Paket İçeriği
Anasayfa harici seçim yapmadığınız durumda, sadece tek bir sayfalı bir tasarıma sahip olabileceksiniz. Bu tek sayfayı logonuz iletişim bilgilerini gibi özet bilgilerle kullanabileceğiniz gibi farklı bir sistem olarak aşağı kayan tek sayfalı  bir site formunda da kullanabilirsiniz. Demo çalışmalar ve daha geniş açıklamalar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çok sayfalı web tasarım seçimlerinizde hizmetler, projeler, ekip bilgileri, ürün tanıtım sayfaları, video resim galeri sayfaları, iletişim formları, yönetim panelleri gibi bir çok sayfa tasarımı seçeceğiniz sayfa sayısına göre ve sizin taleplerinize göre hazırlanmaktadır.

Tüm web tasarımlar tamamen mobil uyumlu ve güncel yazılım teknolojileri kullanılarak hazırlanmaktadır.
Tüm web hizmetleri sonrası açılması ve kurulması gereken e postlarınız teknik ekiplerimiz tarafından uzaktan bağlantı yöntemi ile cihazlarınıza kurulacaktır.
Tüm web hizmetleri sonrası 3 aylık teknik destek ( sistem, içerik, mail problemleri gibi ) Webdesk tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.

Sonraki yıllar için oluşabilecek teknik destek hizmetleri, mail kurulum takip işlemleri, düzenli sistem ve içerik güncellemeleri, firmanıza özgü özel gün görsel tasarımları, Google servisleri, Google reklam hizmetleri ( AdWords ) gibi ihtiyaçlarınız için Kurumsal Çözümler sayfamızı inceleyebilir, size uygun bir paket seçerek tüm web işlerinizin takip hizmetlerini bize devredebilirsiniz. Bunun yanı sıra belirtilen hizmetleri kendiniz oluşturabilir, takip edebilirsiniz, Her hangi bir destek durumunda ürünlerimiz içinden tek seferlik teknik destek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Tasarım Süreci
Paket seçimi ve ödeme süreçleri sonrası tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.
Siparişinizin tüm detaylarını ve aşamalarını müşteri panelinizden siparişlerim sayfa içerisinden takip edebilirsiniz.SON EKLENENLER

info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00