WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

DOMAİN - HOSTİNG - DESTEK

Domain ( Alan Adı ) Hizmetleri
Alan adlarınız Webdesk tarından alınır ve teknik işlemler, güncelleme , ödeme  gibi tüm işlemleriniz tarafımızdan takip edilir.
Alan adınızı farklı bir kişiye, hesaba aktarmak istediğiniz durumlarda üye panelinizden bize destek açarak transfer şifresi talep edebilirsiniz.
Alan adı alım ve transfer ücretleri ülke standartlarına göre tarifelendirilimiştir. Webdesk alan adı alım, transfer veya teknik işlemleri için ek olarak kar amacı gütmemektedir.

Hosting ( Barındırma ) Çözümleri
Webdesk tüm projeleri kendi yüksek teknoloji ve yüksek hızlı sunucularında barındırmaktadır.
Sizler için hazırlamış olduğumuz hosting paketlerini hosting planlarında iceleyebilirsiniz.
Webdesk sunucularını seçmeniz durumunda size ait olan panel bilgileri projeniz dahilinde teslim edilir. Dilediğiniz zaman üzerinde işlem yapabilir veya web sitenizi taşıyabilirsiniz.
Kendi sunucularınız veya başka bir tedarikçi sunucularını kullanmanız durumunda, daha sonradan oluşabilecek hosting problemleri ve web site problemleri Webdesk sorumluluğunda değildir.

Teknik Destek Hizmetleri
Müşterilerimizin iş yüklerini azaltmak için ve teknik sıkıntılar yaşamamaları için düşündüğümüz bir hizmet türüdür. Bu hizmet genel içerikleri aşağıda belirtilmiştir.
- Alan adı takip, transfer, koruma, ödeme, ve diğer tüm teknik işlemler
- Sunucu ve host ptimizasyonları, güncellemeleri ve takipleri
- Web site sistem güncellemeleri, düzenli içerik güncellemeleri ve takipleri
- Kurumsal mail kurulum, hesap oluşturma, bilgisayar ve tüm mobil cihazlara kurulum işlemleri ve takipleri
- Harita, konum, web search console, adwords, analytics, işletme hesabı gibi tüm google servis optimizasyonları ve takipleri
- Logo tasarım, mail imza tasarım, kartvizit tasarım, özelgünler için sosyal medya ve diğer mecralar için grafik tasarım vs hizmetler

Dataylı destek hizmet paketlerimizi ürünlerimiz sayfasından inceleyebilir, bütçenize veya firmanıza uygun bir paket seçip hizmet sürecini başlatabilirsiniz.
Süreç öncesi sormak istediğiniz tüm sorular için tarafımıza destek ticket açabilir, mail atabilir veya bizi arayabilirsiniz.

info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00