WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

GOOGLE SERVİSLER

Google Web Search Console
Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan  bir hizmettir.
Webdesk sizin adınıza hesap kurulumu, optimizasyonları ve diğer teknik ayarları yapılandırarak anahtar teslim Web Search Console hizmet desteği sağlamaktadır.
Sizde hem yeni projelerinizle birlikte hem de mevcut projelerinize ek olarak Google Servisler sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bir hizmet süreci başlatabilirsiniz.

Google Business
Google tarafından işletmelere sunulan, insanların işletmeleri daha kolay bulabilmeleri, işletmenin çalışma saatleri, adresi, ziyaret eden kullanıcıların yorumları gibi detayların görüntülenebildiği bir hizmettir. İşletme hesabınız sayesinde müşterilerinizle iletişime geçebilir, güncelleme yapabilir, işletme resimlerini sunabilir, ürün ve hizmetlerinizi listeleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İşletme profiliniz, haritalar ve aramalarda birkaç şekilde gösterilen yerel sonuçlardaki yerinizi korumanıza yardımcı olur, Bu sonuçlar coğrafi bölgeler için uyarlanıp kullanıcıların yakınlarındaki işletmeleri bulmasına yardımcı olur.
Webdesk sizin adınıza hesap kurulumu, optimizasyonları ve diğer teknik ayarları yapılandırarak anahtar teslim Google Business hizmet desteği sağlamaktadır.
Sizde hem yeni projelerinizle birlikte hem de mevcut projelerinize ek olarak Google Servisler sayfamızdaki ürünleri inceleyerek bir hizmet süreci başlatabilirsiniz.


info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00