WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

WEB TASARIM

Webdesk alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere web tasarım hizmeti vermektedir. Tüm web projelerimiz kullanıcı dostu, güncel tasarımlı, yeni teknoloji, kolay yönetilebilir panelli, tamamen mobil uyumlu, özgün içerikli ve tamamen hedef kitlenize hitab edilecek şekilde kurumsal bir yapıda tasarlanmaktadır. Profesyonel ve kurumsal bir web projesinin oluşturan unsurlar şöyledir.

- Araştırma ve projelendirme süreci.
- Kullanılacak teknoloji seçimi.
- Front End - Tasarım süreci
- Back End - Yazılım süreci
- Test, kontrol ve uyumluluk süreçleri.
- Sunum ve yayınlama süreçleri.
- Seo çalışmaları ve dijital pazarlama süreçleri.

Kurumsal Web Tasarım
Bir firmanın kurumsal olup olmadığı, web sitesinden net bir şekilde anlaşılabilir. Web sitesine gerekli özeni göstermeyen firmalar, ziyaretçileri tarafından güvenilir olmadıkları şeklinde yorumlanabilir. Bu nedenle kurumsal firmalar, ürün ve hizmetlerini sunmak için kaliteli bir web sitesine sahipolmalıdırlar. Ayrıca firma logosu, firmayı en iyi şekilde ve kimliğine uygun bir şekilde yansıtmalıdır.Web Yazılım
PHP / HTML5 / CSS3 / Javascript / Jquery / Ajax / Vue.js teknlojileri alanında uzman yazılımcı kadromuz sayesinde tüm projeleriniz tamda istediğiniz gibi ve size özel !
Webdesk olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem düşünebilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya işletmeniz hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım ile çözüm ortağınız olabiliriz.

Kişisel Web Tasarım
Kişisel web siteleri, meslek bağımsız kişilerin kendileri hakkında en doğru bilgileri ve özelliklerini paylaşabildikleri birer internet mecrasıdır. Kişisel web sitenizde istediğiniz kadar içerik yayınlayabilir, yayınladığınız içeriklere okuyuculardan yorum alabilir, kendinizi tanıtabikir veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Blog
Blog web siteleri sadece blog yazı yazma üzerine ayrılmış olan ve kişilerin kendi deneyimlerini, düşüncelerini ve yaşam biçimlerini yansıtan makale içeriklerini yazabildikleri web sitelerine verilen addır. Ancak blog web sitelerinin dışında blog yazıları bireysel web siteleri ile kurumsal web sitelerinde bir sayfa olarak da bulunmaktadır.

E-Ticaret Sistemleri
E-ticaret insanların belirli sistemler üzerinden ürün veya hizmet alması ve bunun ödemesini site üzerinden online olarak gerçekleştirilmesidir. İnternette alışveriş yapılan her site e-ticaret sitesidir. E-Ticaret anlam bakımından çoğunlukla internet ağı üzerindeki ürün veya hizmet satın alımı olarak adlandırılmaktadır.


info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00