WEBDESK | TASARIM VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Webdesk internet ve dijital sektörün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda ve kalitede sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Webdesk, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Webdesk olarak geliştirdiğimiz çözümlerde mükemmellik, gelişme ve ekip çalışması değerlerini temel alıyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ürün tasarım ve destek hizmetlerimizle risk almak, profesyonelliğe yeni standartlar getirmek bilişim sektörüne öncülük etmek. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce Gebze'nin, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.

info@webdesk.com.tr

Mail 7x24 Destek

08503029495

Whatsapp 7x24 Destek

0850 302 94 95

Hafta içi 09:00-18:00